Oferty pracy

Firma: UNITED PETFOOD

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 798842525

Email kontaktowy: praca@unitedpetfood.pl   Wyślij wiadomość

Opis:

Miejsce pracy:  Biskupice Ołoboczne (pow. ostrowski)

GŁÓWNE ZADANIA:
- obsługa nowoczesnej linii produkcyjnej mielenia/ekstruzji sterowanej komputerowo
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
- przygotowanie  surowców do produkcji
- bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji
- ścisła współpraca z Działem Jakości oraz Utrzymania Ruchu
- utrzymanie porządku i czystości podległego działu
- przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP

WYMAGANIA:
- doświadczenie w branży produkcyjnej lub na podobnym stanowisku (operowanie całą linią produkcyjną)
- łatwość obsługi komputera
- zainteresowanie, chęć i łatwość uczenia się zagadnień technicznych
- doświadczenie w obsłudze linii ekstruzji będzie dużym atutem
- mile widziane doświadczenie pracy w młynie lub firmie paszowej
- wykształcenie minimum zawodowe
- gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym 8 godzinnym

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia
- bezpośredni kontakt z najnowocześniejszą technologią produkcji, rozwijanie kompetencji i umiejętności
- odpowiednie przeszkolenie
- odpowiedzialne stanowisko, w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po 3 mieś. umowa na czas nieokreślony)
- wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za pracę w systemie zmianowym
- miesięczną premię za wyniki (premia absencyjna, premia za efektywność)
- przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o kontakt.