Oferty pracy

Firma: Portos

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 625055206

Email kontaktowy: rekrutacja@portosrolety.pl   Wyślij wiadomość

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram rolowanych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Laborantka / Laborant Lakierni

Miejsce pracy : Kuchary 24F, 63-322 Gołuchów

OBOWIĄZKI:

• Wykonywanie różnego rodzaju badań kontrolnych

• Przygotowywanie sprzętu laboratoryjnego

• Nadzór nad dokumentacją, prowadzenie dokumentacji

• Ustawianie procesu technologicznego.

• Optymalizacje procesu produkcji.

• Prowadzenie testów wdrożeniowych dla nowych lakierów.

• Udział przy przeglądach i konserwacjach linii i urządzeń.

• Prowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji.

WYMAGANIA:

• Znajomość technologii lakierowania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Zaangażowanie oraz sumienność podczas wykonywania obowiązków.

• Umiejętność analizowania wyników i wyciągania konstruktywnych wniosków.

• Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

-Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

-Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-Konkurencyjne wynagrodzenie,

-Możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych,

- Elastyczny system pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)