Oferty pracy

Firma: Portos

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 625055206

Email kontaktowy: rekrutacja@portosrolety.pl   Wyślij wiadomość

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram , w związku z dynamicznym  rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Pomocnik Serwisanta Rolet

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze zapraszamy do pracy w naszej firmie.

Główne obowiązki:

    Przeprowadzanie napraw rolet, bram, żaluzji fasadowych.

    Regulacja produktów

    Wymiana uszkodzonych elementów składowych

    Programowanie urządzeń sterujących

Wymagane umiejętności:

   Doświadczenie w praca montażowo / budowlanych

   Prawo jazdy kat B

   Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju

   Zdolności manualne i techniczne

   Mile widziane uprawnienia SEP

   Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

    ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,

    stabilne warunki zatrudnienia,

    przyjazną atmosferę pracy,

    szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

    dofinansowanie do kart Multisport

    udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o prosimy o CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)