Oferty pracy

Firma: Portos

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 625055206

Email kontaktowy: rekrutacja@portosrolety.pl   Wyślij wiadomość

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram rolowanych, poszukuje kandydatów na stanowisko w trybie jednozmianowym:

Analityk ds. Kosztów Produkcji

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. średnie,

- dobra znajomość obsługi pakietu Office w szczególności Excel (Word i Excel)

- dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność

- umiejętność analitycznego myślenia

- umiejętność analizy danych liczbowych oraz raportowania

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

- kontrola stanowiska podległego działu produkcyjnego

- przygotowywanie oraz analiza kosztów produkcji – na podstawie kart pracy z   danego działu.

- kontrola kosztów

- współpraca z działami planowania i rozliczania produkcji oraz magazynem

- wykonywanie różnych analiz, raportów w ramach swoich zadań oraz na zlecenie Dyrekcji

OFERUJEMY:

- umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w firnie z ponad 20 – letnim doświadczeniem,

- stałe wynagrodzenie

- dofinansowanie do programu Multisport

- udział na preferencyjnych warunkach w programie Ubezpieczeń Grupowych na życie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)