Oferty pracy

Firma: Portos

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 625055206

Email kontaktowy: rekrutacja@portosrolety.pl   Wyślij wiadomość

Firma PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,

- Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym,

-Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,

-Monitorowanie, kontrola, rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji (absencji, chorobowych i innych),

-Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia),

-Naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków chorobowych,

-Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,

-Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej,

-Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, , zestawień  na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

-Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń.

WYMAGANIA:

-Wymagane min.2-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,

-Znajomość i stosowanie przepisów: Kodeksu Pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego,

- Doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów, solidność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach,

- Komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista,

-Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel),

-Wykształcenie na poziomie min. Średnim.

OFERUJEMY:

-Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

- Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- Możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych,

- Dofinansowanie do karty Multisport,

- Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)