Oferty pracy

Firma: Portos

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 625055206

Email kontaktowy: rekrutacja@portosrolety.pl   Wyślij wiadomość

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram zatrudni osoby na stanowisko:

Specjalista w Dziale Automatyki

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze zapraszamy do pracy w naszej firmie.

Opis stanowiska:

• pomoc techniczna w zakresie systemów sterowania i automatyki w systemie rolet

• wdrażanie nowych produktów z zakresu automatyki roletowej

Od kandydatów oczekujemy:

• podstawowa wiedza z zakresu elektroniki,

• dobra znajomość automatyki, mechaniki precyzyjnej,

• obsługa komputera i urządzeń biurowych,

• mile widziana znajomość języka angielskiego w  stopni B1,

• uprawnienia SEP,

• komunikatywność operatywność i determinacja w osiąganiu wyników,

• umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,

• stabilne warunki zatrudnienia,

• przyjazną atmosferę pracy,

• szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

• dofinansowanie do kart Multisport

• udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

Zainteresowanych prosimy o prosimy o CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)