Oferty pracy

Firma: Nestlé Polska Oddział w Kaliszu

Termin zgłaszania do: 27/02/2020

Opis:

Asystent w dziale Serwis Konsumenta w Kaliszu

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii informacyjnej, mediów społecznościowych
  • udzielanie porad żywieniowych, informacji na temat produktów, promocji, osobom kontaktującym się z Centrum Obsługi Konsumenta
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • redagowanie odpowiedzi dla konsumentów
  • przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane: dietetyka, inżynieria żywności, technologia żywności lub pokrewne
  • chęci rozwoju i uczenia się
  • doskonale rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych
  • gotowości do aktywnej współpracy z innymi
  • rozwiniętych zdolności analitycznych
  • ponadprzeciętnej inicjatywy i proaktywności
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • praktycznej znajomości obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • pakiet szkoleń
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego
  • bezpłatny pakiet medyczny
  • ubezpieczenie na życie sponsorowane przez pracodawcę
  • możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych

Miejsce pracy: Kalisz

Aplikuj:https://jobdetails.nestle.com/job/Warszawa-Asystent-w-dziale-Serwis-Konsumenta/587094301/?locale=pl_PL

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Administratorem danych osobowych kandydatów na pracowników Nestlé Polska S.A., w tym kandydatów na pracowników jej oddziałów (dalej łącznie jako „Kandydaci”), jest: Nestlé Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.