Oferty pracy

Firma: Exalus

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 625055206

Email kontaktowy: rekrutacja@portosrolety.pl   Wyślij wiadomość

Firma Exalus TR7 sp. z o.o. sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko :

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU – ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Miejsce zatrudnienia: Kuchary, pleszewski, Wielkopolskie

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze zapraszamy do pracy w naszej firmie.

Zadania:

• Dążenie do optymalnego wykorzystania parku maszynowego w oparciu o zaplanowaną produkcję oraz zapewnienie płynnego toku produkcyjnego.

• Usuwanie awarii, prowadzenie regulacji w celu poprawnej pracy maszyny

• Realizowanie planów remontowych i przeglądów maszyn

• Bieżąca współpraca z innymi działami w celu usprawniania maszyn i procesów

• Wykonawstwo nowych urządzeń i układów sterowania

• Współpraca przy montażu oraz czynny udział przy uruchamianiu maszyn

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe w zakresie pracy w utrzymaniu ruchu przy obsłudze maszyn pracujących w oparciu o układy hydrauliczne, pneumatyczne z wykorzystaniem sterowników Siemensa,

• Wiedza z zakresu mechaniki i elektrotechniki lub automatyki przemysłowej,

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

• Uprawnienia SEP E1kV,

• Zaangażowanie i samodzielność

• Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

• dużą samodzielność pracy, możliwość wdrażania własnych pomysłów

konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o prosimy o CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)