Oferty pracy

Firma: Com40

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 62 762 95 41

Email kontaktowy: rekrutacja@com40.pl   Wyślij wiadomość

Opis:

MECHANIK, ELEKTROMECHANIK, AUTOMATYK, MECHATRONIK

do pracy w utrzymaniu parku maszynowego

Miejsce pracy: Ociąż

Region: Wielkopolskie

Kim jesteśmy?

Grupa Com40 której częścią jest firma Correct to ponad 5 000 wykwalifikowanych pracowników oraz 50 000 m² powierzchni nowoczesnego parku maszynowego. Ważnym elementem strategii naszego rozwoju jest filozofia Kaizen. Jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce.

Co zyskasz?

Stabilne zatrudnienie w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym. Zatrudnienie w oparciu o pracę na pełen etat oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie. Pracę w organizacji o partnerskiej kulturze organizacyjnej. A ponadto możliwość:

• realnego rozwoju zawodowego

• skorzystania z prywatnej opieki medycznej

• dofinansowania do karty Multisport

• skorzystania z oferty ubezpieczenia grupowego

• uczestnictwa w programach dedykowanych naszym pracownikom powiązanych z nagrodami pieniężnymi (np. program poleceń pracowniczych, program sugestii pracowniczych)

• skorzystania z autobusu firmowego (z lokalizacji Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Grabów nad Prosną)

Zadania:

• nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń

• usuwanie skutków awarii elektrycznych i mechanicznych

• prowadzenie prac modernizacyjnych maszyn

• uczestnictwo w uruchomieniu i odbiorze nowo zakupionych maszyn i urządzeń

• ciągłe doskonalenie procesów technologicznych

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

• praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej

• uprawnienia elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji (SEP) lub chęć do wyrobienia takich uprawnień

Już teraz wyślij swoją aplikację – CV na adres: rekrutacja@com40.pl

W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.