Oferty pracy

Firma: MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o.

Termina zgłaszania do: 20/09/2019

Firma MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy prowadzącej działalność w USA, Polsce i w Wielkiej Brytanii. Zajmujemy się procesami specjalnymi dla detali i komponentów do silników lotniczych, dostarczając kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne. Obecnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Pracownik Produkcji

(Miejsce pracy: Kalisz)

Zakres obowiązków:

  • mycie, konserwacja, przygotowanie, malowanie wyrobów produkcyjnych;
  • współpraca z  magazynem i kontrolą jakości;
  • terminowość wykonywania usług zgodnie z harmonogramem produkcji;
  • wypełnianie dokumentacji   produkcyjnej;
  • przestrzeganie norm jakościowych;
  • nadzór nad narzędziami i sprzętem produkcyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • doświadczenie w pracy na produkcji, magazynie lub przy konserwacji wyrobów;
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność prawidłowej organizacji pracy własnej;
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=974df0a5b75b4ddaae97f4ac600a8ba3