Oferty pracy

Firma: MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o.

Termina zgłaszania do: 20/09/2019

  Firma MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy prowadzącej działalność w USA, Polsce i w Wielkiej Brytanii. Zajmujemy się procesami specjalnymi dla detali i komponentów do silników lotniczych, dostarczając kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne. Obecnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Inspektor Jakości

(Miejsce pracy: Kalisz)

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wizualna i wymiarowa części po procesach specjalnych dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego oraz dla energetycznego;
  • Pomiary twardości;
  • Preparatyka zgładów oraz ocena mikrostruktur powłok napylanych wraz z testami wytrzymałościowymi;
  • Pomiary z wykorzystaniem prostych narzędzi pomiarowych;
  • Kontrola przebiegu procesów obróbki cieplnej;
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziana znajomość procesów metalograficznych oraz narzędzi pomiarowych;
  • Wiedza w zakresie metalurgii, obróbki cieplnej, pomiarów twardości; badań mikroskopowych będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane oświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=53616f45743e4e7b8f14a72e023901c9