Oferty pracy

Firma: Brewa S.C.

Termina zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 661 305 701

Email kontaktowy: kariera@brewa.pl   Wyślij wiadomość

"Tworzymy zespół oparty o samozarządzanie. Najprościej mówiąc, decyduje ten kto ma wiedzę, a reszta musi mu zaufać."

Zbuduj i rozwijamy nasz dział doradztwa w zakresie ekologicznego ogrzewania foliami grzewczymi. To praca dla osób samodzielnych i kreatywnych! Dołącz do Brewy, turkusowej organizacji, gdzie Twoja praca będzie miała znaczenie, Twoje zdanie będzie się liczyć, a Wszyscy są równo traktowani.

Liczba wakatów: 1

Stanowisko: Menedżer Projektu / Specjalista ds. Systemów Grzewczych

Miejsce pracy: Kalisz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- będziesz zajmował się klientami zainteresowanymi ogrzewaniem poprzez systemy folii grzewczych,

- otrzymasz od nas zbudowany rynek - zainteresowanych klientów, wypozycjonowaną stronę internetową, procesy i procedury, wszelkie materiały marketingowe,

- lubisz niezależność? Gwarantujemy Ci dużą swobodę działania

- Twój teren działania to trójkąt Poznań - Wrocław - Łódź,

- rozwijamy się bardzo dynamicznie, więc możliwe, że po jakimś czasie staniesz się Liderem dedykowanego pod ten produkt działu, który będziesz mógł stworzyć od zera. Wszystko zależy od Ciebie - bylebyś działał z naszymi wartościami i zasadami.

KOGO SZUKAMY:

- samodzielnych, pozytywnie myślących i energicznych osób,

posiadającej silną motywację i determinację w osiąganiu celów oraz chęć do nauki,

- idealnie jeżeli masz doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta; jeżeli takiego nie posiadasz, pokaż, że się do tego nadajesz,

- bardzo ważna jest komunikatywność i łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych,

- osoby podzielającej system wartości zespołu Brewa,

- mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu CRM, oraz znajomość pakietów Office.

CO OFERUJEMY:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- wyposażenie w niezbędne do pracy narzędzia: samochód osobowy (Hyundai i20, lub podobnej klasy - byle był brązowy ;) ), telefon, komputer, system CRM itp.,

- możliwość stałego podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy. Po 3 miesiącach próbnych otrzymasz budżet 1230 zł na dowolne szkolenia, które pozwolą Ci się rozwijać. Sam zadecydujesz jak je wydać

dużą swobodę w działaniu - u nas nie ma typowych szefów. Opieramy się o zasadę - "decyduje ten kto ma wiedzę, reszta musi mu zaufać"

- szeroką ofertę benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, współfinansowanie studiów podyplomowych, dobrą kawę z ekspresu, świetne wyjazdy integracyjne, rodzinne spotkania z dziećmi. Ciągle ten element udoskonalamy... >> więcej na ten temat możesz znaleźć na stronie https://www.brewa.pl/work/kariera.html w module "SOCJALNA 5-tka BREWY"

- praca z ciekawymi ludźmi, w zespole z którym po prostu chce się pracować :)

Dowiedz się więcej na www.brewa.pl/work/kariera.html o naszej kulturze organizacyjnej i wartościach, którymi posługujemy się w codziennej pracy.

Wyślij CV w formacie PDF na maila @ (Tytuł: Specjalista ds. systemów grzewczych) z dopiskiem ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."