Oferty pracy

Firma: Konveyor Polska

Termina zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 514117693

Email kontaktowy: Jadwiga.Kubiak@konveyor.com   Wyślij wiadomość

Firma produkcyjna Konveyor Polska w Kaliszu zatrudni: tokarza-frezera

Zakres obowiązków:
•Obsługa maszyn skrawających ( tokarka, frezarka)
•wykonywanie detali /operacji na maszynach konwencjonalnych
•Dobór narzędzi skrawających, mocowań mi parametrów skrawania
•Ustawianie maszyny pod detal zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:
•preferowane wykształcenie techniczne
•umiejętność czytania dokumentacji technicznej
•odpowiedzialność za skuteczną realizację powierzonych zadań
•dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• System wdrożenia i rozwoju pracowników,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
• Szkolenia zawodowe
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę Multisport
• Dofinasowanie wypoczynku - ZFŚS
• Spotkania integracyjne, festyny, okazjonalnie owoce i słodycze
•Posiłki dla pracowników – SmartLunch
•Praca w systemie jednozmianowym