Oferty pracy

Firma: Brewa

Termina zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 507 969 767

Email kontaktowy: kariera@brewa.pl   Wyślij wiadomość

Tworzymy zespół oparty o samozarządzanie. Najprościej mówiąc, decyduje ten kto ma wiedzę, a reszta musi mu zaufać." Energetyka odnawialna, szczególnie FOTOWOLTAIKA, jest najdynamiczniej rozwijającą się dziedziną energetyki. Wg. wielu analiz do 2050r. energia słoneczna może stać się największym na świecie źródłem energii elektrycznej. Dołącz do Brewy, turkusowej organizacji, gdzie Twoja praca będzie miała znaczenie, Twoje zdanie
będzie się liczyć, a Wszyscy są równo traktowani.

Liczba wakatów: 1

Miejsce pracy: Kalisz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 - Obsługa programu AutoCAD

- rysowanie prostych schematów, rysowanie dachów i
rozmieszczenie modułów w 2D,

- Obsługa MS Office i systemu CRM

- swobodne poruszanie się w  programie EXCEL na poziomie
średnio-zaawansowanym,

- Obsługa magazynu

- przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru ekipom montażowym, prowadzenie stanów magazynowych
w systemie.

KOGO SZUKAMY:

- osób pozytywnie myślących i
energicznych,

- posiadających silną motywację i determinację w
osiąganiu celów oraz chęć do nauki,

- idealnie jeżeli masz
doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych; jeżeli
takiego nie posiadasz, pokaż, że się do tego nadajesz,

- bardzo ważna jest dokładność i sumienność podczas wykonywania zadań,

- podzielającej system wartości zespołu Brewa,

- mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu CRM.

CO OFERUJEMY:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- stałe godziny pracy, tj. od 8.00 - 16.00,

- wyposażenie w niezbędne do pracy narzędzia: telefon, komputer,
system CRM itp.,

- możliwość stałego podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy,

- szkolenia produktowe oraz dodatkowe szkolenia z zewnętrznymi trenerami,

- dużą swobodę w działaniu,

- szeroką ofertę benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, współfinansowanie studiów podyplomowych, dobrą kawę z ekspresu, świetne wyjazdy integracyjne, rodzinne spotkania z dziećmi. Ciągle ten element udoskonalamy... praca z ciekawymi ludźmi, w zespole z którym po prostu chce się pracować.

Dowiedz się więcej na www.brewa.pl/work/kariera.html o naszej kulturze organizacyjnej i wartościach, którymi posługujemy się w codziennej pracy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Lider Działu Technicznego Karol Marczak  507 969 767   k.marczak@brewa.pl Wyślij CV na maila kariera@brewa.pl (Tytuł: Specjalista ds. Technicznych - Rekrutacja) z dopiskiem ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."