Oferty pracy

Firma: Besser Poland Sp. z o.o. w Kaliszu

Termina zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Email kontaktowy: ewa.jaworska@omsbesser.pl   Wyślij wiadomość

Opis:

Zakres obowiązków:
•    naprawy bieżące, przeglądy okresowe i remonty parku maszyn
•    prowadzenie dokumentacji z interwencji
•    analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących przyczynę źródłową problemu
•    specyfikowanie oraz zamawianie części zamiennych
•    współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi obsługę serwisową maszyn i urządzeń

Wymagania:
•    minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży z przetwórstwa tworzyw sztucznych lub min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w innej branży
•    umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz znajomość zasad ich działania i budowy
•    dobra organizacja pracy
•    zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
    Stabilne zatrudnienie
    Szkolenia
    Interesującą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres ewa.jaworska@omsbesser.pl

W   CV prosimy o dopisanie klauzuli : Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.  ( dz. urz. UE L 119 z 04.05.2016 ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i przyszłych rekrutacji