Oferty pracy

Firma: Besser Poland Sp. z o.o.

Termina zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 62 598 52 29

Email kontaktowy: ewa.jaworska@omsbesser.pl   Wyślij wiadomość

Besser Polska Sp. z o.o. należy do OMS Besser Group. Powstała w 2014 i specjalizuje się w produkcji form wtryskowych i elementów termoplastycznych oraz pokrewnych procesów montażu różnych wykończeń elementów plastikowych

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie oraz budowanie relacji z klientami (bezpośrednio, telefonicznie, elektronicznie)
  • negocjowanie warunków handlowych oraz współpraca w zakresie realizacji dostaw
  • procesowanie zamówień klientów
  • praca w systemia SAP
  • zamówienia materiałów pomocniczych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskego w stopniu średniozaawansowanym w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność i odpowiedzialność
  • umiejętność współpracy w zespole pracowników
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • wykształcenie wyższe
  • dodatkowym atutem będą: doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, prawo jazdy kat.B, znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • przedmiotowe szkolenia i kursy
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) na adres ewa.jaworska@omsbesser.pl z dopiskiem: zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dz. urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i przyszłych rekrutacji.