Oferty pracy

Firma: Besser Poland Sp.z o.o

Termin zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 62 59 85 229

Email kontaktowy: ewa.jaworska@omsbesser.pl   Wyślij wiadomość

Opis:

Zakres obowiązków:

•    Rozładunki i załadunki  surowców

•    Załadunek samochodów – wysyłka wyrobów gotowych

•    Kontrolowanie zgodności stanu rzeczywistego zapasów ze stanem ewidencyjnym,

•    Wydawanie surowca na produkcję

•    Wypełnianie wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z załadunkiem, rozładunkiem lub wydaniem surowca

•    Dbanie o porządek na magazynie

•    Wykonywanie innych poleceń kierownika związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy

•    Wprowadzanie materiałów, półwyrobów, wyrobów gotowych do odpowiedniej lokalizacji magazynowej w  programie komputerowym

•    Kontrola wejściowa materiałów (ilości, uszkodzenia opakowania) i raportowanie niezgodności

•    Wprowadzanie danych do komputera

Od kandydatów oczekujemy:

•    wykształcenia min. zasadniczego

•    uprawnienia na wózki widłowe  UDT

•    znajomości gospodarki magazynowej

•    dobrej organizacji pracy

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Szkolenia interesującą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji z dopiskiem:

W   CV prosimy o dopisanie klauzuli : Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.  ( dz. urz. UE L 119 z 04.05.2016 ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i przyszłych rekrutacji