Oferty pracy

Firma: Besser Poland Sp.z.o.o

Termina zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 62 59 85 229 w. 25

Email kontaktowy: ewa.jaworska@omsbesser.pl   Wyślij wiadomość

Besser Polska Sp. z o.o., należy do  OMS BESSER Group. Powstała  w 2014 i  specjalizuje się w produkcji form wtryskowych i  elementów  termoplastycznych oraz  pokrewnych procesów montażu oraz  różnych wykończeń elementów plastikowych .

  Poszukujemy pracowników na stanowisko :

Tokarz-Frezer

Miejsce pracy: Kalisz

Region: wielkopolskie

Numer referencyjny: MECH

Zakres obowiązków:

  •  Wykonywanie szeroko rozumianych prac w zakresie obróbki skrawaniem
  • ( frezowanie , cięcie, nawiercanie, wiercenie, gwintowanie, toczenie )

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym ( preferowana specjalność – obróbka skrawaniem )
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przedmiotowe szkolenia i kursy
  • Interesującą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres :   ewa.jaworska@omsbesser.pl

z dopiskiem:

W   CV prosimy o dopisanie klauzuli : Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.  ( dz. urz. UE L 119 z 04.05.2016 ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i przyszłych rekrutacji