Oferty pracy

Firma: MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o.

Termina zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Firma MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy prowadzącej  działalność w USA, Polsce i w Wielkiej Brytanii, zajmujemy się procesami specjalnymi dla detali i komponentów do silników lotniczych, dostarczając kompleksowe rozwiązania konstrukcyjne.

Obecnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Inżynier Jakości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżące nadzorowanie procesów specjalnych pod kątem spełnienia wymagań jakościowych;
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań Continous Improvement;
  • Audyty wewnętrzne;
  • Stosowanie narzędzi jakościowych w celu doskonalenia procesów.

OFERUJEMY

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stałe zatrudnienie;
  • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne;
  • Możliwość finansowania studiów i kursów językowych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi jakościowych;
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.