Oferty pracy

Firma: Colian

Termina zgłaszania do: BEZTERMINOWO (nabór ciągły)

Telefon kontaktowy: 508348106

Email kontaktowy: praca@colian.com   Wyślij wiadomość

Colian Holding SA to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.
Mechanik liniowy

Opis stanowiska:
- Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
- Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji
- Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne wg obowiązujących procedur
- Dbałość o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury zakładu
- Uczestnictwo w pracach prowadzonych przez służby utrzymania ruchu: prewencyjna, awarie remonty, inwestycje i modernizacje
- Dokonywanie zapisów w istniejącej dokumentacji systemowej działu.

Wymagania:
- Wykształcenia minimum zawodowego o kierunku: Mechanik, Elektromechanik
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Dodatkowym atutem będą świadectwa kwalifikacji SEP w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych, grupa: E1, E2, E3

Oferujemy:
- Pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG
- Możliwość poznawania nowych technologii
- Pracę dynamiczną i pełną wyzwań
- Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
- Pracę na cały etat, w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.